Abone Turizm

Abone Turizm

Fotoğraf Bilgisi

Gönderilen Tarih: 01 Şub 10

Kategori: Abone Turizm

Derecelendirme:

Açıklama:

Firma: Abone Turizm

Tel No: 0356 317 20 20

Web Adresi: -

Fotoğraf: Abone Turizm Ankara’dan Zile’ye giderken…

Model ve Plaka: Mercedes Benz  O 403  ? 60 ZB 256

11 Yorum

 1. duran

  abone arabasında direk çekerek giden yokmu bide fiyatta bilgi verirseniz seviniriz.

 2. Ali Eren

  abonenin ankarandan çekereke giden otobüsü var.zileye gelirken çekereke de uğruyor.fiayata gelince ankara zile arası 30 tl falan.oda pek farketmeyebilir

 3. ALİ BOSBIYIK

  ben aslen Zileliyim ve25 yıld ist dayım bu 25 yıl içersinde genelde ABONE TURZM tercih ederim fakat bundan 1ay önce zileden gelirken bana arcılardan servis var deiler fakat ist bula geldiğim dene servis buldum nede yetkili kimse taki tutup evime gitmek zorunda kaldım.gerekli uyarıların yapılmasını ve hemşerilerimin mağdur edilmemesi dileğiyle başarılar.

 4. biletixxx

  ABONE’NİN SON OTOBÜSLERİ MÜKEMMEL..

 5. mehmet eser

  ABONE TURİZM 66 FH 366, 66 FH 500 VE 66 FK 246 PLAKALI MAN FORTUNA OTOBÜSLERLE FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ. ABONE TURİZMİN BÜYÜMESİNİ VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

 6. Osman Genç

  Abone işletmecileri, online bilet almayı işleme koyarsanız daha çok müşteri kazanır ve çağdaşlaşırsınız.Ziledeki merkez yazıhaneyi fazla değil 2-3 milyara daha modernleştiriseniz güzel olur.Çay kahve ikramı ve güleryüzü de lütfen ihmal etmeyin.Otobüs içi ikramları daha zengin hale getirin.Günlük tutarı 2-3 lira olan 4-5 çeşit gazete koyun,yolcular seyahatte okusun.Otobüslerde muavinler koridorlara sık sık parfüm sıksın.Biz Zileliler Aboneyi kaybetmek istemiyor ve başka firmaya da binmek istemiyoruz.

 7. HEMŞİRE Emine

  Ben 3 yıldır Zilede görev yapıyor ve ara sıra Aboneyi seyahatlerde kullanıyorum.Abone firmasındaki en büyük eksiklik güleryüz ve nezaket kurallarına uyulmaması.Muavin yada kaptan bir bayanla kibar konuşmalıdır.Çünkü bilmelidirlerki , bu iş onların ekmek kapısıdır.Ne kadar çok müşteri gelirse herkes için karlı olur.Bir firmada otobüsler fazla yeni olmayabilir sorun değil,temiz ve içinin hoş olması,güleryüz ve sevgi ,saygı müşteriler açısından önemlidir.Yönetim kurulu başkanı İlhan beyin müşterilerin tüm uyarılarını dikkate alacağını umuyorum.Yoksa Aboneyi tercih edenler ,kendi önlemini alacaktır ona göre!

 8. Çekerekli Erol

  Abone otobüs içindeki ikram ve davranışlarına çeki düzen versin.Vatandaş güleryüz ve ilgi bekler.Bundan sona işler daha iyi olur.

 9. ORAL

  yeni çıkan tv koltukta televizyon kyfi mükemmel oluyor sizede tavsiye ediyorum inşallah daha güzel projeler gelir memnun oluruz

 10. Muharrem

  10 gün önce Ankaradan zileye aboneyle seyahat ettim.Eskiye nazaran şöför ve muainlerde bi iyileşme var.daha güzelünü beklediğimizi belirtirüz.

 11. erkan

  fotodaki ne arabaydı be.Murat abinin kulakları çınlasın :) Abone arabaların yanında zihniyeti de birazcık değiştirse çok daha güzel olacak.Yolculuklarımızın vazgeçilmezi :)

Yorum Yazmak İster misiniz?